Mesaj gönder
Ana sayfa

Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd. Kalite kontrol

Sertifika
Çin Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd. Sertifikalar
Müşteri yorumları
Sevgili Frank, Lütfen ön ödemeyi ekte bulabilirsiniz. Lütfen gecikme olmadan teslim etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın.SaygılarımlaNikolay

—— Nikolay

Frank, Günaydın, Ekte ödeme onayını bulacaksınız Teşekkürler.. Arturo Lopez

—— arturo

Ben sohbet şimdi
qc profili

Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd (PM).ISO9001:2008 Sistemine sıkı sıkıya bağlı olarak üretim ve kalite yönetimi gerçekleştirir.
Hammaddeler fabrikaya girdiğinde tüm ürünler sıkı test yönetimine başlar.
Her süreç, çalışanların düzenli olarak kendi kendini denetlemesinden, atölye kalite denetçisinin düzenli yönlendirme denetiminden ve paketlemeden önce test merkezinde son denetimden geçer.
Yalnızca uygun ürünler sonraki üretim için bir sonraki işleme girebilirken, uygun olmayan ürünler yeniden işlenecek veya hurdaya ayrılacaktır.
PM'nin kendi laboratuvarı, projektör, metaloskop, tuz püskürtme test cihazı, evrensel çekme test cihazı, Rockwell sertlik test cihazı gibi çeşitli gelişmiş kalite test cihazlarına sahiptir.
Brinell sertlik test cihazı, çeşitli standart hareketsiz mastarlar, tork anahtarları, Gongsu makinesi ve diğer geleneksel ölçüm ekipmanları.

Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd. kalite kontrol 0


Her bir PM ihraç ürünü partisi, tek parti numarasının bitmiş ürün test raporuna ve çelik fabrikası hammadde kalite kontrol raporuna uygun ve kolay bir şekilde iliştirilir.
ürünleri etkili bir şekilde takip edin.Ayrıca, PM, test için üçüncü taraf bir test kuruluşu bulabilir ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre ilgili test raporunu yayınlayabilir.
PM, müşterilere yüksek kalite ve uygun fiyatla özelleştirilmiş donanım parçaları sağlamak için aralıksız çaba gösteriyor!
PM'i seçerseniz çok rahatlayacaksınız.

Sertifikalar
  • Çin Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd. Sertifikalar

    Standart:QUALITY SYSTEM CERTIFICATE

    Kapsam/Aralık:ISO9001:2008

İletişim bilgileri
Shanghai Powermax Fastener Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Frank

Tel: 18516086900

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)